SIA “No manis” ir dibināts 2006. gadā kā uzņēmums biznesa vadības konsultāciju un saistīto pakalpojumu sniegšanai.

Apzinoties ekonomisko procesu globālo mērogu, jau kopš dibināšanas tas ir orientējies uz darbību starptautiskā tirgū, uz uzņēmumiem, kuriem būtiski sadarbības partneri atrodas ārvalstīs, klienti vai piegādātāji ir ārvalstu uzņēmumi, kuri darbojas kā starptautisku koncernu apakšuzņēmēji.

Kopš dibināšanas, SIA “No manis” ir sniedzis biznesa vadības konsultāciju pakalpojumus ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā, Itālijā, Zviedrijā un Gruzijā.

Uzņēmuma speciālistiem ir vairāk kā 25 gadu pieredze darbā ar kvalitātes vadības sistēmām, vairāk kā 20 gadu pieredze vadības konsultāciju jomā, iegūta augstākā izglītība tieši kvalitātes vadības specializācijā, izieti starptautiski atzīti kursi.

SIA “No manis” ir liela pieredze uzņēmumu iekšējo procesu un kvalitātes pārvaldības sistēmu izveidē, sakārtošanā un auditēšanā. Mēs esam auditējuši ne tikai uzņēmumus Latvijā, bet arī Vācijā, Itālijā un Zviedrijā. Un mūsu ieviestās kvalitātes pārvaldības sistēmas ir veiksmīgi izturējušas dažādu Latvijas, Zviedrijas, Vācijas un Norvēģijas auditoru veiktus auditus.

Uzņēmumam ir pieredze ar visdažādāko nozaru klientiem, piemēram, pārtikas industrijas, projektu vadības, testēšanas, mērīšanas un kalibrēšanas, mācību, celtniecības, autoindustrijas, kokrūpniecības, papīra, stikla, gumijas un plastmasu ražotājiem, metālu pārstrādes un metāla izstrādājumu ražotājiem, elektronisko iekārtu ražotājiem, kā arī tirdzniecība, noliktavu pakalpojumi, nekustamo īpašumu projektu attīstīšana, apsaimniekošana, datu drošības risinājumi, valsts pārvalde.

Kopš 2012. gada esam Latvijas Kvalitātes biedrības biedri.